Потерянный Рай

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Болять очі

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Працюю вдома, віддалено і роботи зараз достатньо. тому проходиться багато часу сидіти за екраном монітора. Увечері від такої напруженої робота болять очі, відчувається тяжкість і втома. Часом навіть помічаю, що зір починає погіршуватися. Що в таких випадках робити, як захистити очі від перевтоми?

0

2

Ну так буває іноді, якщо ви багато часу проводите за комп'ютером, то вам необхідно купити спеціальні окуляри які захищають від комп'ютерного випромінювання. Я теж маю такі окуляри, мені здаеться по своїм відчуттям, то напруга на очі менша

0

3

Якщо відчуваєте який-небудь незначний дискомфорт в очах, це означає що потрібно зробити перерву і дати очам відпочити. І зробіть легку гімнастику для очей . Більшість людей недооцінюють вплив очної гімнастики на зір, але такі вправи здатні знизити стомлюваність, боротися з різними проблемами і захворюваннями очей. Подивіться на цьому сайті очіклінік зарядку для очей для покращення зору

0

4

Потрібно під час роботи за комп'ютером одягати окуляри, які блокують синій спектр випромінювання, джерелом якого є монітор,вони допомагають зняти навантаження. Також капайте очні краплі. робіть примочки з настоянки ромашки або чаю, також добре допомагає очна гімнастика

0

5

Я думаю, що обстежитись не завадило б. Можливо й прийдеться опецію робити.

0

6

Я думаю, що обстежитись не завадило б. Можливо й прийдеться опецію робити.

0

7

Для початку потрібно показатися хорошим спеціалістам, можливо треба буде пройти додаткове обстеження. Я раджу в Києві Консиліум Медікал , дзвоніть та запитайте. Тут багато лікарів та лікують різні хвороби. Роблять операції та є стаціонар, де можна відновитися після всіх процедур. Я також сюди зверталась неодноразово.

0

8

Советую приобрести массажер для глаз https://lifting-lab.com/product-categor … dlya-glaz/ , очень хорошо снимает напряжение и болезненные ощещения глаз. Так как сама страдаю такой проблемой, ибо постоянно за ноутбуком. Использую каждый вечер по 10-20 минут и сразу становится легче.

0