Потерянный Рай

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Потерянный Рай » Спорт и здоровый образ жызни! » Як обрати компресійний бандаж для військових


Як обрати компресійний бандаж для військових

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Мого чоловіка мобілизували на фронт.А я потроху допомогаю нашій армії і збираю грощі щоб закупати для хлопців найнеобхідніше, те чого вони потребують. Зараз запит надійшов на аптечки, перевя'зувальні матеріали та різні медичні засоби. Питання як зібрати аптечку, та яку правильно обрати компресійний бандаж, де краще все закупати?

0

2

При виборі компресійного бандажа для військових необхідно враховувати розмір і тип бандажа, розмір повинен відповідати індивідуальним особливостям військового, а тип - його завданням і потребам.

0

3

Матеріал бандажа повинен бути дихаючим, зручним для носіння протягом тривалого часу, а також повинен відповідати умовам використання, бандаж повинен бути легким у догляді і мати достатній термін служби

0

4

Мій чоловік пішов воювати і теж збирали аптечку і все необхідне, але як виявилося наша армія повністю забезпечується державою і дуже добре допомагають волонтери. Якщо ви все ж купуєте предмети для першої допомоги, то важливо пам'ятати, що вибір компресійного бандажа для військових повинен здійснюватися відповідно до медичних рекомендацій і під контролем кваліфікованого медичного персоналу. Готові аптечки і все необхідне для надання першої невідкладної допомоги можна закупити тут на сайті парамедик https://paramedic.ua/sredstva-dlya-okaz … y-bandazh/

0


Вы здесь » Потерянный Рай » Спорт и здоровый образ жызни! » Як обрати компресійний бандаж для військових